Gündəlik
Arxiv


«« April, 2014
B B.e C.a C. C.a C. S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       

Bu gün Topaz Premyer Liqasında baş tutacaq 3 oyunla IV tura yekun vurulacaq. Günün ən maraqlı görüşləri əyalətdə keçiriləcək.



Ağdam təmsilçisi isə ötən tur “Sumqayıt”a uduzan “Qəbələ”nin qonağı olacaq. “Neftçi” isə Lənkəranda əzəli rəqibi “Xəzər Lənkəran”la qarşılaşacaq. “Böyük oyun”la eyni vaxtda daha bir görüş başlayacaq ki, hələlik xal üzünə həsrət qalan “İnter”lə “Rəvan” üz-üzə gələcək.



18:00. “Qəbələ” – “Qarabağ”0:1 (V. Nadirov, 16)


Hakimlər: Əliyar Ağayev, Mehman Mahmudov, Vaqif Musayev, Sərxan İsmayılov
Əlavə köməkçi hakimlər: Feyzulla Feyzullayev, Rauf Cabbarov
Qəbələ. Şəhər stadionu

“Qəbələ”:25. Dieqo Kosta, 2. Rail Məlikov (k), 4. Amit Quluzadə, 5. Sadiq Quliyev, 10. Luis Paulo Hilario, 11. Yannik Kamanan, 14. Lorenzo Ebesilio, 15. Umar Kalabane, 18. İbrahima Niasse, 34. Ürfan Abbasov, 42. Leonardo da Silva

Ehtiyat oyunçular:27. David Pietrzkeviç, 3. Nikola Valentiç, 8. Nizami Hacıyev, 9. Viktor Mendi, 19. Abdulvahid Afolabi, 21. Elmar Baxşıyev, 84. Dejan Kelhar

Baş məşqçi:Yuri Syomin

“Qarabağ”:1. Fərhad Vəliyev (k), 2. Qara Qarayev, 6. Hacı Əhmədov, 7. Namiq Yusifov, 10. Muarem Muarem, 17. Vüqar Nadirov, 18. İlqar Qurbanov, 93. Təmkin Xəlilzadə, 44. Eltun Yaqublu, 55. Bədavi Hüseynov, 88. Ulrix Kapolonqo

Ehtiyat oyunçular:89. Miro Varvodiç, 3. Nurlan Əhmədov, 15. Toğrul Bilallı, 21. Tural İsgəndərov, 32. Ülvi Rəfizadə
Baş məşqçi:Qurban Qurbanov


20:00. “Xəzər Lənkəran” – “Neftçi” 0:0
Hakimlər: Fariz Yusifov, Azər Əsgərov, Elman Musayev, Ramiz Məhərrəmov
Əlavə köməkçi hakimlər: Vüsal Əliyev, Ramil Əhmədov
Lənkəran. Şəhər stadionu


“Xəzər Lənkəran”: Orxan, Vanderson, Alvaro Silva, Elnur Allahverdiyev, Saido, Elnur Abdullayev, Z. Benuahi, Nildo, Rahid, Etame, A. Skarlatake.


B. Məşqçi: Con Toşak


“Neftçi”: Saşa, Denis Silva, Tərlan Quliyev, Rəşad Sadiqov, Araz Abdullayev, Flavinyo, Nasimov, Erik Ramos, B. Bertucci, M. Şükürov, Nfor


Məşqçi: Tərlan Quliyev




20:00. “Rəvan” – “İnter” 1:5 (Telyo, 12 - B. Abdullaye, 18, B. Sxadadze, 30, 37, 43, A. Məmmədov, 89)
Hakimlər: Elvin Əsgərov, Namiq Hüseynov, Rza Məmmədov, Namiq Bəkirov
Bakı. “Bayıl Arena” stadionu


“Rəvan”:1. Lukaş Sapela, 7. Elvin Həsənəliyev, 10. Sebastyan Kastro-Tello, 13. Şəhriyar Rəhimov, 14. Juan Manuel Varea, 20. Miloş Adamoviç, 21. Novruz Məmmədov, 27. Rəşad Abdullayev (k), 29. Əziz Quliyev, 38. İvan Pexa, 40. Mişel Balokoq

Ehtiyat oyunçular:12. Fuad Əhmədov, 6. Ceyhun Cavadov, 9. Elnur Abdulov, 11. Kamil Nurəhmədov, 17. Ramazan Abbasov, 19. Hüseyn Axundov, 33. Sohib Savankulov

Baş məşqçi:Vladislav Qədirov


“İnter”:96. Elşən Poladov, 5. Slavço Georgiyevski, 7. Ruslan Əmircanov, 9. Aleksandr İaşvili, 10. Daniel Genov, 20. Brüs Abdulaye, 28. Baçana Sxadadze, 33. Matija Spiçiç, 44. Joao Paulo de Souza, 47. Abdulla Abatsiyev, 70. Vaqif Cavadov (k)

Ehtiyat oyunçular:1. Giorgi Lomaya, 4. İvan Benitez, 6. Samir Zərgərov, 11. Asif Məmmədov, 21. Arif Daşdəmirov, 77. Flavio Bek Junior, 91. Coşqun Diniyev

Baş məşqçi:Kaxaber Sxadadze


Mənbə: Futbol11.az

Facebookda bizə qoşul
 
Dostlarınla paylaş



            





Premyer Liqa 1-ci divizion Əvəzedicilər
Komandalar O X
1 Qarabağ 30 67
2 İnter 30 54
3 Neftçi 30 54
4 Bakı 30 49
5 Qəbələ 30 45
6 Simurq 30 40
7 X-Lənkəran 30 38
8 AZAL 30 27
9 Sumqayıt 30 18
10 Rəvan 30 18
Bombardirler
Premyer Liqa 1-ci divizion Əvəzedicilər

Futbolçu adı T
1 Reynaldo (Qarabağ) 19
2 Vaqif Cavadov (İnter) 12
3 Daniel Subotiç (Qəbələ) 11
4 Draqan Çeran ("Simurq") 10
5 Etame Embilla (X - Lənkəran) 9
6 Rauf Əliyev (Bakı) 8

TV program

Sizcə, ilin ən yaxşı komandası hansıdır?
cavabla